Току що юношите старша възраст на Черно море станаха за първи път шампиони на България по футбол!

Водените от Мартин Христов таланти победиха ЦСКА с 3:0 на стадиона под Аспаруховия мост във Варна и кръг преди края в първенството на Елитна група до 19 години са недостижими на върха.

Варненци имат 73 точки (23 победи, 4 равни и 2 загуби, голова разлика 89:18), със 8 повече от Септември, който е с мач по-малко.

Домакините решиха спора през първото полувреме, когато поведоха с 2:0 след голове на Лъчезар Йорданов и Данаил Димов, а в 85-ата минута юношеският национал Денислав Ангелов направи 3:0 с глава.

Над 200 зрители аплодират в момента варненските таланти, които ще получат Шампионската купа и златните си медали от дежурния делегат Милен Христов.

Тази титла е втора за детско-юношеската школа на Черно море. Първата бе спечелена от детският тим през 2013 година.

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!