ЦСКА завърши наравно 1:1 с Добруджа в мач от третия кръг на Елитната група до 15 години, който се игра в Добрич.

През първото полувреме при резултат 0:0 чгол на Йоан Лозанов беше отменен. Той се разписа от пряк свободен удар, но съдията отсъди засада, въпреки че топката не се отклони след изпълнението на Лозанов. Добруджа водеше с 1:0 на почивката, а армейците пропуснаха отлични възможности за гол.

И през втората част тимът на червените владееше изцяло събитията на терена и това даде резултат, след като Лозанов изравни. До другите попадения обаче не се стигна. Така ЦСКА записа второ поредно равенство.

В следващия кръг ЦСКА гостува на Славия. Двубоят е на 23 септември от 11:00 часа на помощния терен на стадион "Славия".