Локомотив Пловдив разгроми Евроколеж при набор 2001 в мач игран този предиобед на Лаута, предаде репортер на Glas.bg. На скамейката на гостите личеше осанката на Принца на Пловдив Тодор Тимонов, но Лимона буквално бе качен на рейс номер 9 от момчетата на Васил Ангелов.

Още от първата минута на мача домакините от Локомотив Пловдив натикаха своя съперник в неговата половина. При една от многото атаки черно-белите, те спечелиха фаул пред наказателното поле на Евроколеж. Павлин Стойчев застана зад топката и със силен удар не остави шансове на вратаря на колежани Йордан Йотов и откри резултата. Николай Колев изведе перфектно Стойчев в 27' и Павлин вкара второто си попадение в мача, удвоявайки преднината на черно-белите. В 30' Петков направи преднината на Локо Пд класическа. В 34' Филип Колев с феноменално изпълнение покачи резултата на разгромното 4:0. Нападателят на черно-белите навърза четирима футболисти на съперника и с много точен удар забоде топката под напречната греда на вратата на Йотов. При този резултат двата отбора се оттеглиха на почивката.

В 56-тата минута смърфовете вкараха две попадения в рамките на 60 секунди. Първо Филип Колев вкара за втори път в мрежата, на Йотов, а след него Павлин Стойчев оформи хеттрика си, правейки резултата 6:0. В 60' Стойчев вкара своя четвърти гол и общо седми във вратата на Евроколеж. Черно-белите обаче не спряха до тук. В 65' Филип Колев също оформи своя хеттрик пронизвайки мрежата на Евроколеж за осми път.  Героят на този мач Павлин Стойчев обаче още не бе казал последната си дума. В 67' той получи много хубав пас от Петко Петков и покачи резултата на 9:0.

Локо Пд - Евроколеж 9:0
1:0 - Павлин Стойчев 11'
2:0 - Павлин Стойчев 27'
3:0 - Петко Петков 30'
4:0 - Филип Колев 34'
5:0 - Филип Колев 56'
6:0 - Павлин Стойчев 56'
7:0 - Павлин Стойчев 60'