Локомотив и Левски Раковски не се победиха, завършвайки наравно 1:1 в мач от Елитната група до 17 години. Срещата на изкуствения терен на Лаута завърши преди минути.

В началото на двубоя "черно-белите" поведоха с попадение на Петър Петров. В 36' обаче гостите съумяха да изравнят с удар от дистанция. Втората част не предложи сериозни опасности въпреки по-настоятелните действия на пловдивчани и логично резултатът не се промени.

При по-малките  в  Елитната група до 15 години "смърфовете" отстъпиха като домакин на Спартак (Плевен) с 0:2.

В средата на първото полувреме плевенчани откриха резултата, а до края на частта можеха да удвоят, но неточният мерник и намесата на вратаря Главчев не позволиха това да се случи. След паузата гостите увеличиха преднината си след гол от пряк свободен удар. Последва настиск на Локо. Петър Андреев и Стилиян Черкезов пробваха удари, но без успех. В края на срещата Андреев бе близо до гола - гредата обаче се оказа помощник на стража на Спартак.