Левски победи с 3:1 Арда при визитата си на стадион "Локомотив" в Пловдив, съобщават от Gol.bg

Това стана в среща от последния 26-и кръг на efbet Лига, като мачът бе и първи след ерата на Петър Хубчев начело на "сините".

Столичани бяха водени от Георги Тодоров, който направи драстични промени в състава и стражът Георги Георгиев, и бранителят Костадин Илиев, дебютираха за тима в днешния ден.

Отборът на левскарите бе с цели пет промени в състава, в сравнение с последния мач на Хубчев.

Паулиньо откри за гостите в 37-ата минута, а отборът от Кърджали изравни чрез Василев четири минути след това. Спиерингс донесе аванса на столичани в 65-ата минута, а освен това не може да не се отбележи, че заради игра с ръка бе отменен гол на Костов.

В 93-ата минута младокът Петков оформи крайния резултат.

След този мач Левски е 4-и след края на редовния сезон с 49 точки, а Арда е на 8-ото място с 31 точки.