Winbet - удвои тръпката от играта! (18+)

Аржентина води с 1:0 на Катар в последен двубой от груповата фаза на Копа Америка, като към момента Меси и компания са на второ място в групата и се разминават с домакина Бразилия и ще срещнат Венецуела, ако Колумбия не загуби от Парагвай.

Мачът в Порто Алегре започна силно за аржентинците и Лаутаро Мартинес взриви трибуните с гол още в 4-ата минута след грешка на отбраната на Катар. Комбинация Меси - Агуеро можеше да завърши с гол в 22-ата минута,, но звездата на Манчестър Сити не успя да уцели вратата.

Катар отвръщаше с опасни контраатаки, но затрудни стража на "гаучосите" едва в последната минута, когато удар на Басам Хишам срещна гредата.

ГЛЕДАЙ НА ЖИВО - ТУК и ТУК !!!

КАТАР: 1. Саад Ал Шееб, 15. Басам Хишам, 16. Буалем Куки, 5. Тарек Салман, 2. Педро Мигел, 10. Хасан Ал Хайдос, 14. Салем Ал Хажри, 6. Абдулазиз Хатем, 12. Карим Будиаф, 11. Акрам Афиф, 19. Алмоез Али

АРЖЕНТИНА: 1. Франко Армани, 4. Ренсо Саравия, 2. Хуан Фойт, 17.

Николас Отаменди, 3. Николас Таляфико, 16. Родриго де Паул, 5. Леандро Паредес, 20. Джовани Ло Селсо, 10. Лионел Меси, 22. Лаутаро Мартинес, 9. Серхио Агуеро

Съдия: Хулио Баскунян (Чили)
Стадион: Арена до Гремио (Порто Алегре"

Следете с БЛИЦ СПОРТ: Копа Америка 2019