Отборът на Спартак завърши сезона в Трета лига – Североизточна група с победа. Варненци спечелиха срещу Септември с 3:1 в мач от последния XXXI кръг в Тервел. Както е известно, спартаклии завършиха първи и от новия сезон се завръщат в професионалния футбол - във Втора лига.

В 15-ата минута Илиян Неделчев откри резултата с нисък удар по земя - 1:0 за варненци. Малко по-късно отново той уцели напречната греда.

В 62-рата минута домакините изравниха, след като техен футболист насочи топката с далечен удар в мрежата - 1:1.

В 74-тата минута Боян Илиев възстанови преднината на своите, след като се разписа майсторски от фаул - 2:1 за Спартак.

В 86-ата минута варненци вкараха трети гол. Ивайло Русев отпарави удар, вратарят изби и Румен Николов отбеляза на празна врата - 3:1.

Съставът на Спартак: Иван Атанасов, Александър Йовчев (46 - Стефан Иванов), Севдалин Стайков, Боян Илиев, Благовест Гачев, Васко Боев, Тодор Маринчев, Мирослав Георгиев, Илиян Неделчев (52 - Беадир Беадиров), Юлиан Загоров (52 - Ивайло Русев), Румен Николов

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!