Берое отстъпи с 2:3 на Славия в мач от 29-ия кръг на Елитната група до 17 години.

Попаденията за "зелено-белите" бяха дело на Божидар Пенчев и Димитър Спасов, които се разписаха в края на първото и началото на второто полувреме. Момчетата на Атанас Рибарски допуснаха обрат след като поведоха с 2:0 и изпуснаха още няколко възможности за попадение.

Колективна грешка в отбрана и отсъдена дузпа доведоха до изравняване на резултата. Минута преди края на срещата Славия отбеляза трети гол и стигна до успеха.

Двата отбора доиграха мача с по 10 души след като най-напред Красимир Панчев бе изгонен за удар без топка на Пламен Пенев. Малко по-късно централният защитник на Берое също бе отстранен след втори жълт картон.

В последния кръг на Елитната група Берое U17 гостува на Етър, а Славия приема Витоша.