Два бронзови медала, подкрепени с най-добри лични резултати, записа талантливата лекоатлетка на клуб Нефтяник (Шабла) Кремена Димитрова. Това стана на два турнира в София.

В първия - "Класаниада", организиран от НСА, родената през 2008 г. спортистка участва на 60 метра бягане. Тя стана трета с резултат 8:32. "Имаше предварителни серии и финал. Аз очаквах максимум да се класира за финалното бягане, но тя ме изненада приятно със силното си бягане в него и третото място", заяви треньорът на малката Веселин Василев.

Ден след бягането Димитрова грабна още един бронзов медал - на турнира Go Kids, провел се на Националния стадион "Васил Левски". Там Креми участва  на скок дължина и записа също своя най-добър резултат досега - 4,10 м. "Най-големият й официален резултат преди турнира бе 4,01 м и съм изключително щастлив, че го подобри. Преди последния си опит вървеше шеста, но финалното й скачане й донесе бронзов медал", заяви щастливият треньор.

В първата надпревара участваха около 300 деца, а във втория - 850.

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!