Юношите ни до 19 години победиха Берое с 3:0 в мач от XXIV кръг на Елитната група, който се игра на базата в Панчарево.

В 57-та минута Асен Дончев откри резултата, след като засече с глава центриране отдясно на Огнян Николов. Четири минути по-късно Николов асистира и за втория гол, който беше реализиран от Борислав Будинов. В 70-та Николов се разписа за 3:0, а подаването към него направи Дончев отляво.

В петък ЦСКА гостува на Левски. Вечното дерби ще започне в 16:30 часа на помощния терен на “Виваком арена - Георги Аспаухов”.

Стартов състав: Борис Груев (в), Джулио Чарлов, Християн Петров, Йоан Бауренски, Адриан Гиргинов (к), Христо Панчев, Иван Иванов, Росен Петров, Огнян Николов, Асен Дончев, Борислав Будинов

Резерви: Кристиян Сотиров (в), Милен Манчев, Дейвид Симеонов, Радослав Илиев, Александър Иванов, Жулиан Манолов, Александър Александров

Старши треньор: Ивайло Станев и Ивайло Иванов