Отборите на Ботев, Локо и Векта постигнаха победи в днешните мачове в първенството за набор 2007 във Футбол 9. Канарчетата се наложиха с 4:1 над Марица, като попаденията бяха дело на Георги Ценов, Стилиян Добревски, Михаил Михайлов и Димитър Урумов.

Векта взе шеста поредна победа. Срещата започна със самочувствие от страна на черно-белите и след куп пропуски и много добри намеси на вратаря на Орлета,в крайна сметка полувремето завърши 4:0 за шахматистите. През втората част в доста лежерно темпо и експерименти със състава на Векта , допринесе за 2 гола за противника. В крайна сметка Векта- 5 Орлета Пазарджик -2. Статистиката на отбора е феноменална - в последните 10 мача те имат 9 победи и един равен.

Локо Пд постигна победа с 1:3 над ФА Пловдив 1, а най-интересният резултат се получи в двубоя между ФА Пловдив 2 и Пловдив Сити. Отцепилият се през лятото от Локо Пд набор претърпя тежка загуба с 0:6 от Пловдив Сити.

ДФК "Орлета" - Пазарджик  4:0 ФК "Векта" - Пловдив
ФА "Пловдив" - 1 - Пловдив 1:3 ПФК "Локомотив-1926" - Пловдив
ФА "Пловдив" - 2 - Пловдив 0:6 ФК "Пловдив сити" - Пловдив
ПФК "Ботев" - Пловдив  4:1  ПФК "Марица-1921" - Пловдив
ФК "Бригада" - Димитровград  2:1 ПФК "Спартак-Пловдив-1947" - Пловдив