Опитният защитник Любомир Гуцев е под въпрос за домакинството на Пирин срещу Локомотив (Горна Оряховица) от 26-ия кръг на Втора лига. Гуцев има мускулен проблем в прасеца на левия крак, който го извади от мачовете с ЦСКА 1948 и Несебър, като надеждите бяха поне за вчерашното гостуване край морето да бъде на линия.

Той се контузи още в 5-ата минута на мача с Литекс от удар на съперников играч, но стисна зъби и изкара срещата до края. Лекарският щаб на орлетата ще направи тест на Гуцев и до сряда ще се преценява дали може да бъде на разположение на старши треньора Иван Стойчев. Пиринци взеха вчера глътка въздух, след като си тръгнаха с инфарктна победа с 3:2 и очаквам домакинството на Локомотив (ГО) в четвъртък, за да направят нова крачка към оцеляването си. Заради Великденските празници, мачовете във Втора лига от 26-ия кръг ще се играят в четвъртък и петък.