Берое U19 отстъпи с 1:2 на Септември U19 в среща от 18-я кръг на Елитната група. Двубоят се игра днес на изкуствения терен над стадион "Берое". Единственото попадение за "зелено-белите" отбеляза Костадин Пеев в края на първото полувреме. Преди това гостите успяха да открият резултата, но още в ответната атака Берое изравни. След почивката момчетата на наставника Иван Гаджев бяха тимът, който създаде по-чистите положения в срещата, но така и не успяха да ги реализират.

В последните минути срещата се игра изцяло пред вратата на гостите от София, натискът в "зелено-бяло" обаче така и не бе материализиран. Това е първо поражение у дома за Берое в шампионата на Елитната група и второ от Септември през сезона. Двубоят в София през август завърши при същия резултат. За този мач треньорският щаб на Берое не можеше да разчита на капитана Надим Ангелов. Защитникът е с контузия и ще бъде опериран в началото на следващата седмица.