Отборът на Спартак води на Локомотив с 3:0 през второто полувреме на мача от последния XXVI кръг от редовния сезон в Трета лига – Североизточна група, който се играе на градския стадион в Русе.

Валентин Веселинов откри, след като шутира плътно, топката се отклони от съперник и влетя в мрежата – 1:0 за Спартак.

Спартаклии продължиха да играят по-добре и в 28-ата минута Румен Николов удвои резултата. Нападателят посрещна отбитата след корнер топка и с мощен удар я насочи под гредата за 2:0.

В 51-вата минута Беадир Беадиров направи преднината на своите класическа - 3:0 за Спартак.

Съставът на Спартак: Иван Иванов, Александър Йовчев, Севдалин Стайков, Боян Илиев, Стефан Иванов, Васко Боев, Мирослав Георгиев, Валентин Веселинов, Беадир Беадиров, Юлиан Загоров (46 - Ивайло Русев), Румен Николов.

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!