Стоян Иванов, Никола Маринов, Валентин Иванов, Иван Гошев (на снимката), Георги Маджаров, Стоян Вергиев и Ангел Генчев бяха юношите, които взеха участие в днешната контролна среща на първия отбор на Берое срещу Локомотив (Пловдив). Стоян Иванов започна в титулярния състав, на почивката в игра се появи Никола Маринов. В 55-та минута шанс за изява получи Валентин Иванов, в 67-та минута вратарят Иван Гошев, а в 73-та минута - Георги Маджаров. В последните десетина минути на срещата в игра влязоха още Ангел Генчев и Стоян Вергиев. Така Берое завърши срещата със седем момчета, действащи футболисти на Академията.
Двубоят, който се игра в Пловдив, приключи при равенство 3:3. Попаденията за "зелено-белите" бяха дело на Яя Меледже, Александър Василев и Мартин Камбуров през първото полувреме.