Националният отбор на България до 18 години отново победи Украйна в контрола. Този път прителският мач се игра в Симитли, а националите спечелиха с 1:0.

Играчът на Левски Мартин Петков вкара единственото попадение за "лъвовете" в 80-ата минута. Малко преди края украинците изпуснаха дузпа, спасена от Светослав Вуцов.

Припомняме, че това е втората контрола между двата тима, след като в четвъртък българите спечелиха с 3:0 в Благоевград.

Съставът на България: 12. Светослав Вуцов, 2. Даниел Стоянов, 4. Томислав Папазов, 6. Йоан Бауренски, 13. Кольо Станев, 14. Филип Кръстев, 10. Владимир Николов, 17. Юмит Мустафа, 20. Ивайло Иванов, 21. Денислав Ангелов, 22. Патрик-Габриел Галчев

През втората част в игра се появиха: 5. Димитър Балинов, 7. Ияд Хамуд, 8. Александър Тодоров, 9. Мартин Петков, 11. Димитър Тонев, 16. Димитър Пройчев, 19. Филип Колев