Шампионът на България Монтана 2003 загуби като гост на Будучност (Черна гора) с 84:91 в среща от редовния сезон на Адриатическата лига по баскетбол за жени.

Възпитаничките на Стефан Михайлов се нуждаеха от победа, за да си осигурят предсрочно класиране на финалната четворка на надпреварата.

В последния си мач от редовния сезон българките са домакин на Триглав (Словения) на 1 март.
Българките спечелиха първата част с една точка разлика (23:22), но на почивката отстъпваха с 43:48.

В началото на второто полувреме домакините поведоха с 61:50 и до края не изпуснаха преднината си.

За българския тим 26 точки отбеляза Радостина Димитрова, 18 точки и 5 борби добави Тайлър Манюъл, а с 13 точки завърши Цветомира Шаренкапова.

За Будучност се отличиха Николина Бабич с 21 точки и Николина Джебо с 20 точки и 7 борби.

Среща от редовния сезон на Адриатическата лига по баскетбол за жени:

Будучност (Черна гора) - Монтана 2003 (България) - 91:84 (22:23, 26:20, 22:19, 21:22)