Наставникът на Дунав Людмил Киров обяви след тежкото поражение с 0:3 от Етър във Велико Търново, че след края на първата част изобщо не си е и помислял, че неговият тим може да загуби с такъв резултат.

“След края на първото полувреме, когато влязохме в съблекалнята, не съм си помислял, че можем да паднем с такъв резултат. Колебливо второ полувреме. Отдавам го на груби индивидуални грешки. Първият гол е от рикошет, а при втория и третия - индивидуални груби грешки. Благодаря на феновете от Русе, които ни подкрепиха. Съжалявам, че не успяхме да ги зарадваме, но съм сигурен, че в следващия мач ще се коригираме.

Има хора, които виждат нов Дунав - с желание и много амбиции за победа във всеки мач. За мен това е един нов, стойностен отбор, който ще има успехи.

Няма да се оправдавам и да искам два или пет месеца, за да се сработваме. Трябва да трупаме точки и да вървим напред.

Сега ни предстои много труден мач срещу отбора на Верея. С желание и старание взеха точка от Лудогорец, но ние ще направим всичко възможно, за да вземем трите точки”, каза Киров след срещата.