Борещият се за оцеляването си в професионалния футбол тим на Добруджа приключи с успех контролите тази зима. Воденият от Емил Велев отбор победи с 2:1 като домакин лидера в Североизточната Трета лига Суворово.

Първи резултата на стадион “Дружба” откриха гостите, след като Костадин Иванов се разписа в 32-ата минута. Добруджанци успяха да изравнят резултата след час игра, когато точен бе Кристиян Петков.

Победата за “жълто-зелените” дойде четири минути преди края. Асистиралият за първото попадение на домакините Николай Петров центрира в наказателното поле, където Георги Колев с глава се разписа за 2:1.

По този начин Добруджа приключи с три победи и три загуби контролите тази зима. Следващия уикенд футболистите на Емил Велев започват битките във Втора лига. В двубой от XVIII кръг тимът приема Локомотив (Горна Оряховица).