Момчетата на Станислав Чочков родени през 2008 година победиха връстниците си от ЦСКА с 2:0 във финала на международния турнир за деца и юноши “Пирин къп" в Сандански.
В много здрав и нервен мач хебърци започнаха по-добре и откриха резултата още в 10-а минута като реализатор стана Тодор Хаджиев, . След гола софиянци осъществиха натиск, но в края на мача след индивидуален пробив Тодор Гергишанов, негов седми в турнира
покачи на 2:0. В оставащите 5-6 минути ЦСКА атакуваше с всички сили, а „зелените" юнаци изпуснаха да вкарат и трети гол след като осъществиха 2-3 контраатаки.

Един от основните спонсори -„РЕФАН България“ е подготвил изненади и за деца и за треньори. А на закриването се очаква и кметът на Сандански Кирил Котев, който е и патрон на турнира.