Отборът на Черно море води на ЦСКА с 2:0 през второто полувреме на мача от 21-вия кръг в Първа лига на стадион „Тича”.

Дебют за домакините записва Цветомир Панов, който излезе като десен бек.

В 7-ата минута Черно море поведе. Мартин Минчев проби майсторски отляво между двама, центрира за учебник с левия крак почти от тъча, топката отскочи от главата на Бодуров и Аристоте Ндонгала я насочи с глава под напречната греда - 1:0.

След гола Черно море продължава да играе тактически по-правилно и впечатлява с колективни действия и агресия. В първите 30 минути играчите на Илиан Илиев очевидно са по-добри - пресират съперника и използват всяка възможност за бърза атака.

В 35-ата минута ЦСКА отправи първия си сериозен удар във вратата. Тиаго намери с дълъг пас Али Соу, който се измъкна отляво и шутира незабавно, но Иван Дюлгеров показа блестяща реакция и изби с крак в корнер.

В последните 15 минути на полувремето гостите изравниха играта и опитват да задържат трайно топката, но освен удара на Соу нямат друга ситуация за гол.

Съставите:

Чeрно море: 25. Дюлгеров, 2. Панов, 4. Генев, 70. Димов, 41. Кононго (56 - Енчев), 38. Ндонгала, 71. Панайотов, 16. Витанов, 90. Минчев, 21. Илиев, 10. Василев

ЦСКА-София: 30. Черниаскус, 2. Атанасов, 4. Чорбаджийски, 5. Бодуров, 6. Пинто, 8. Джеси, 15. Малинов, 16. Бикел, 17. Енрике, 20. Тиаго (56 - Евандро), 22 Соу

Съдия: Стефан Апостолов, асистенти: Мирослав Иванов, Младен Маринов

Жълти картони: Ндонгала, Панайотов, Панов, Генев/Пинто, Чорбаджийски