Хебър завърши със загуба серията си от проверки в предсезонната подготовка.

На стадиона в Мъглиж „зелените” паднаха с 1:0 от втородивизионния Ботев (Гълъбово). Пазарджиклии имаха по-чистите положения в контролата. С пропуски се отличиха Родриго Барони, Симеон Иванов и Георги Недялков. В края на първата част Якуб Идризов нацели напречната греда на вратата на домакините. Халфът завърши перфектна атака на „зелените”, в чиято основа бяха Даниел Пехливанов и Родриго Барони. Като цяло, Хебър доминираше в играта, докато Ботев разчиташе на по-компактно позициониране и контраатаки като така падна и единственното попадение в мача.

В събота и неделя футболистите на Николай Митов ще имат почивка, а от понеделник започват подготовката си за мача в Сливница.

* Коментарите под тази статия не изразяват мнение и позиции на собтвениците на медията, както и на нейните автори. PlovdivDerby.com не носи отговорност за съдържанието на читателските коментари. Молим да се въздържате от обидни квалификации, заплахи, расова нетърпимост и т.н.