Отборът на “Марица” - юноши старша възраст победи състезаващия се в “А” ОФГ Пловдив тим на “Вихър” (Войсил) с 4:1 в контролна среща, играна в събота на терена в село Войсил. Съставът воден от Красимир Иванов отново показа добра игра и израстване и можеше да постигне още по-убедителен успех.

Още в 3-та минута домакините поведоха, но в 10-та Цецо Главчев изравни. Мирослав Георгиев даде преднина на “Марица” в 25-та минута, след точно изпълнена дузпа. В 51-та минута Иван Мицев покачи на 1:3, а крайното 1:4 оформи Петър Печенков в 71-та минута.

Следващата контрола на възпитаниците на Красимир Иванов ще бъде срещу “Ботев” U19, играещ в Елитната юношеска група до 19 години. Срещата ще бъде следващия петък, от 14 часа, на базата на “канарчетата” в квартал “Коматево”.