Отборите на Черно море и Медж Легница играят при 0:0 второто полувреме на контролата в Турция.

В състава на "моряците" титуляри са юношите Виктор Попов и Лъчезар Йорданов, както и новото попълнение Родриго Енрике.

В 18-ата минута Виктор Попов пресече топката в собствената си половина и намери отдясно Мартин Минчев. Последният проби и върна топката към точката на дузпата, където Лъчезар Йорданов отправи удар, но над вратата.

В 26-ата поляците създадоха бърза контраатака, която завърши с опасен удар и добра намеса на Георги Китанов.

Пет минути след това Жоржиньо намери Аристот Ндонгала в наказателното поле, който стреля от движение, но топката премина на сантиметри от страничната греда.

В 40-ата минута футболист на полския тим игра с ръка в наказателното поле, но главният рефер подмина ситуацията. В 43-ата минута Виктор Генев засече с глава центриране от корнер на Аристот Ндонгала, но вратарят на поляците спаси.

В последната минута на първото полувреме Родриго изведе Жоржиньо сам срещу вратаря, но бразилецът не успя да насочи добре топката и стреля в аут. Това бе и най- чистата ситуация за варненци. Медж пък не успяха да застрашат сериозно вратата на Георги Китанов до почивката.

На почивката треньорът Илиан Илиев пусна нови 9 футболисти, като единствените, които остават в игра, са Петър Витанов и Аристот Ндонгала.

Съставът

Черно море - първо полувреме: Георги Китанов, Стефан Станчев, Уго Кононго, Виктор Попов, Виктор Генев, Лъчезар Йорданов, Петър Витанов, Мартин Минчев, Аристот Ндонгала, Родриго Енрике, Жоржиньо

Черно море - второ полувреме: Иван Дюлгеров, Мирослав Енчев, Пламен Димов, Цветомир Панов, Мартин Костадинов, Петър Витанов, Патрик Андраде, Георги Илиев, Ради Василев, Дани Кики, Аристоте Ндонгала.