Българският защитник на гръцкия първодивизионен Лариса - Христофор Хубчев, е със съмнение за тежка контузия на коляното и може да пропусне остатъка от сезона. 23-годишният Хубчев пострада в средата на второто полувреме след сблъсък с Янис Яниотас при вчерашното домакинско равенство 0:0 срещу АЕК Атина в 14-ия кръг от шампионата и беше заменен принудително в 72-ата минута.

Опасенията на лекарския щаб на Лариса след първоначалния преглед са за увреждане на кръстни връзки. Българският ляв бранител ще премине изследване на ядрено-магнитен резонанс във вторник, след което ще има яснота за степента на травмата, ако диагнозата се потвърди, Хубчев ще трябва да се оперира и със сигурност ще отсъства от игра до лятото.

Бившият младежки национал на България записа 14 официални мача за Лариса през сезона досега, а отборът му заема 11-ото място в гръцката Супер лига.